Uus sari turul- Tere Fit! – proteiinipudingud

Minus tekib alati kerget ärevus kui poelettidele lisandub uusi, “minu” tooteid. Ehk tooted mis lisaks sellele, et maitsevad hästi, on ka heade näitajatega (loe: kalorid ja makrotoitainete jaotus). Ei ole mingi saladus et toiduainetööstuses kehtib nr 1 reegel: toit peab maitsema ja maitsema hästi, et klient seda uuesti ostaks!  Kuidas saada toit hästi maitsema? Ikka lisades sinna (soovitavalt hästi palju) suhkrut ja rasva. See kompott viib aga minul isu ära….

Aga- nüüd asjast 🙂 Tere pudingut teate, eks? Mina vist praktiliselt kasvasin nende peal üles. 😉 Kuigi tuleb tunnistada, juba ammu ostnud ei ole… Nüüd aga võib öelda, et see sama legendaarne pudingute sari on uuesti sündinud FIT! sarja näol ja piltlikult öeldes oli mul võimalus sünnitustoas kätt hoida:  sain natukene kaasa rääkida tekstuuri, maitse ja makrotoitainete osas!

Minumeelest on tegemist väga-väga hästi õnnestunud toodetega ja soovitan kindlasti minna proovima! Mulle mingit % selle müügist ei laeku nii et ei maksa kahelda selle kirjatüki aususes 😀 

Kokku saabus 1. juunist poelettidele 3 erinevat maitset: kakao, vanilje ja …. trummipõrin…. hetkel üks popimaid maitseid: soolakaramelli. Tops on 150g ja kaasas isegi väike lusikas kohe tarbimiseks. 

Kaloraaži mõttes vahet vana tootega ei olegi, küll aga makrotoitainete jaotuses. Lisavalk on suudetud topsi mahutada vähendatud suhkru arvelt- nimelt on Fit! sarja tooted magustatud steviaga. Seega saad topsist üleliigse suhkru asemel hoopis kehale tarviliku valku!

 

100g sisaldus:
Tavaline Tere puding /Fit! puding:

Kalorid:                                   95 / 102
Rasvad:                                   2,2 / 2,2
Küllastunud rasvhapped:   1,2 / 1,2
Süsivesikud:                         15g / 12g
millest suhkrud:                  12g/ 4,4g
Millest polüoolid                   X / 5,9g
valgud                                 3,5g / 11g
Sool                                   0,15 / 0,18g

Ise leidsin esimesed Rimi kauplusest aga ilmselt jõuavad nad vaikselt kõikide kettide külmkappidesse- minuteada said nad igalpool sortimenti. Tekstuur on pudingule mõnusalt tihke ja vahune. Loomulikult lisame selle ka ülejärgmisesse päevamenüüsse sisse- järgmine päevamenüü ilmub juba esmaspäeval ja sinna veel ei jõua.

#HelenaMangApproves

Lisa kommentaar

Sulge menüü