Päevamenüüd

Minu poolt koostatud menüüd koosnevad 4 toidukorrast: 3 suurest ja 1 väiksemast. Kogu päeva lõikes on makrotoitained tasakaalus ning üldkaloraaž vastab Sinu personaalsele vajadusele. Sinu energiavajaduse välja selgitamiseks on saadaval spetsiaalne kalkulaator mida on imelihtne kasutada. Juhul kui oled lapseootel või imetav ema, ole hea kirjuta “Kontakt” vormi alt, aitan kaloraaži täpsustada.

Päevamenüüd on vahemikus 1500-2500 kcal. Juhul kui sellest jääb väheks, leiab kõrgemad menüüd (mis eelkõige mõeldud just meestele) lehelt www.ParimVorm.ee (menüüd valikuskiuni 3500 kcal). Nii naiste kui ka meeste menüüd sobivad omavahel ja on pere siseseks kasutamiseks ideaalsed!

Menüüdes olevad toidud valmivad kiiresti ning ei koosne arvukatest, kallitest koostisosadest. Toitude valmistamisega saab hakkama ka algaja kokk. Minu missiooniks on muuhulgas ümber lükata müüt, et tervislik toitumine on väga kallis ning toitude valmistamine keerukas. Ühegi menüüs olevale toidu valmistamisele ei kulu rohkem kui 20 minutit!

Protsessi hõlbustamiseks olen iga retsepti juurde lisanud:

  • Nimekiri koostisosadest koos täpsete kogustega
  • Juhised valmistamiseks
  • Pildid koostisosadest kui ka valminud toidust
  • Toitumisalane informatsioon

Sinu hooleks jääb vaid plaani järgimine!

Saadaval on erinevaid päevamenüüd ja taimetoidumenüüd– valik täieneb pidevalt. Seda kõike lihtsal põhjusel- ma tõepoolest ei usu, et üks jätkusuutlik dieet saab koosneda päevast-päeva vaid samadest söökidest. Kui kaua Sina nõnda vastu peaksid? Mina ei kestaks nädalatki…. 🙂

Korduma kippuvatele küsimustele leiad vastused ka KKK-st

Õigupoolest ma ei taha üldse kasutada sõna “dieet”- sest see mida ma pakun, seda ei ole. Täpsem oleks minu lähenemist kirjeldada kui elustiili ning toitumist vastavalt oma vajadustele ning eesmärkidele.

Treeningkavad

Lisaks menüüdele lisandub järjepidevalt ka treeningkavasid. Aktiivne liikumine on suur osa tervislikust eluviisist ja aitab toetada püstitatud eesmärke.

Hetkel on saadaval 8 erinevat treeningkava:
6 jõusaalikava (1-osaline algajale ja 2-4 osalised edasijõudnud harrastajatele).
5 kava neile, kes soovivad treenida kodustes tingimustes.

Kõik treeningkavad on aktiivsetele kasutajatele ligipääsetavad ilma lisatasuta!

Kasutajad meist

Lükkasin pikalt liitumist edasi, sest mul pole võimalust jõusaalis käia. Vabandusi peab ju leidma 🙂 Ja ega enne ei usu, kui ise ära ei proovi. Tegelikult on kaalu on võimalik langetada ka jõusaalis käimata. Esimesed tulemused on olnud nii motiveerivad, et otsustasin nüüd ette võtta ka koduse treeningkava. Olen kaotanud 2 kuuga "vaid" 4kg aga tunne on, nagu oleksin 10kg kergem.
Maarja U.
Kasutaja
Arvasin, et pean terve külmkapi sisu välja vahetama, aga tegelikult on kavas väga palju sellist, mis mul juba kodus olemas oli! Lihtsalt kombinatsioonid ja kogused erinesid sellest, millega ma harjunud olin. Kõige rohkem üllatas see, kui lihtsalt ja kiirelt on võimalik toidud valmis saada. Valmistan lõunasöögid tööle kaasa ja aja ning raha kokkuhoid on märkimisväärne.
Karin T.
Kasutaja
Varem käisin jõusaalis ebaregulaarselt ja tegin kõike oma äranägemise järgi. Peab aga tunnistama, et peale Sinu treeningkava ette võtmist on motivatsioon palju kõrgem ja tulemused selgelt näha. Päris äge on sõrmega järge ajada ja näha, kuidas iga kuu tugevamaks muutun.
Kristella V.
Kasutaja
Olen jälginud hetkel kava vaid napilt 2 nädalat. Ma söön niiiiii palju. Poeg küsis ega kogemata kaalutõusu kava järgi ei tee?! 😀 Kaal on langenud juba 2 kg ja talje -6 cm (jälgin 1500 kava).
Anna S.
Kasutaja
2

Liikmetele

Alusta kohe

3.99/kuus
Erinevad päevamenüüd
Treeningkavad
Toitumise põhitõed
Sulge menüü