Päevamenüüd

Minu poolt koostatud menüüd koosnevad 4 toidukorrast: 3 suurest ja 1 väiksemast. Kogu päeva lõikes on makrotoitained tasakaalus ning üldkaloraaž vastab Sinu personaalsele vajadusele. Sinu energiavajaduse välja selgitamiseks on saadaval spetsiaalne kalkulaator mida on imelihtne kasutada.

Päevamenüüd on vahemikus 1500-2500 kcal. Juhul kui nendest ei piisa, leiab kõrgemad menüüd (mis eelkõige mõeldud just meestele) lehelt www.ParimVorm.ee (menüüd valikus 2000-3500). Nii naiste kui ka meeste menüüd sobivad omavahel ja on pere siseseks kasutamiseks ideaalsed!

Menüüdes olevad toidud valmivad kiirelt ning ei koosne mitmekümnest kallist koostisosast. Minu missiooniks on muuhulgas ka ümber lükata müüt, et tervislik toitumine on väga kallis ning toitude valmistamine keerukas. Ühegi menüüs olevale toidu valmistamisele ei kulu rohkem kui 15-20 minutit!

Protsessi hõlbustamiseks olen iga retsepti juurde lisanud:

  • Nimekiri koosisosadest koos kogustega
  • Juhised valmistamiseks
  • Pildid koostisosadest kui ka valminud toidust
  • Toitumisalane informatsioon

Sinu hooleks jääb vaid plaani järgimine!

Saadaval on erinevaid päevamenüüd ja taimetoidumenüüd– valik hakkab täienema pidevalt. Seda kõike lihtsal põhjusel- ma tõepoolest ei usu, et üks jätkusuutlik dieet saab koosneda päevast-päeva vaid samadest söökidest. Kui kaua Sina nõnda vastu peaksid? Mina ei kestaks nädalatki….

Õigupoolest ma ei taha üldse kasutada sõna “dieet”- sest see mida ma pakun, seda ei ole. Täpsem oleks minu lähenemist kirjeldada kui elustiili ning toitumist vastavalt oma vajadustele ning eesmärkidele.

Treeningkavad

Lisaks menüüdele lisandub järjepidavalt ka treeningkavasid. Aktiivne liikumine on suur osa tervislikust eluviisist ja aitab toetada püstitatud eesmärke.

Hetkel on saadaval 6 erinevat treeningkava:
4 jõusaalikava (1-osaline alagajale ja 2-4 osalised edasijõudnud harrastajatele).
2 kava neile, kes soovivad treenida kodustes tingimustes.

Kõik treeningkavad on aktiivsetele kasutajatele ligipääsetavad ilma lisatasuta.

Liikmetele

Alusta kohe

3.99/kuus
Erinevad päevamenüüd
Treeningkavad
Toitumise põhitõed
Close Menu